Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DD Live přes zvukovku TerraTec Aureon 7.1 PCI

Přemýšlím o této zvukovce, protože asi jako jediná na našem trhu umí Dolby Digital Live, takže by posílala na SPDIF zvuk z her v AC-3. Nemáte s ní někdo zkušenosti. Jestli to nevytěžuje moc CPU, jestli ten 3D zvuk je opravdu kvalitní? Pak mi ještě jako poslední možnost připadá nějaká Sound Blaster s digitálním výstupem. Hudba a filmy by šly přes digital a hry přes 5.1 analog. Ale vypadá to, že interní Sound Blaster s dig. výstupem už jdou sehnat jenom ty nové X-Fi a ty jsou zatím ještě docela drahé. :-/

Zdravím
Tak túto zvukofku sdi určite nekúp, ja som túto chybu urobil - doovody kúpy boli jasné a DD5.1 z hier veru nevie viac ako 3-4 zvukovky na trhu.
Ale je to strašné, po dvoch týždnoch som ju vrátil, kúpil som ju z ALZASOFTU, neskutočné čo tá vedela spraviť.
MYslím, že problém hlavne s ovládačmi/písal som výrobcovi, kedy bude nový ovládač / že vraj skoro, už je tomu 2 mesiace a nič.
Karta ani len nainštalovať nešla poriadne, v 3-och kompoch som skúšal/ driver spoľahlivo mrzne/prepínanie medzi režimami DIG/AN/DD5.1 sa neobíde bez reštaru nečakaného/ praskanie úplne f každej hre/zvuk horší ako hrozný

Pripojím ti ešte recenziu od majiteľa, ktorý má rovnaké pocity
"www.theinquirer.net"
Ako som napísal do e-shop kde som ju kúpil, a doporučil som jej stuahnutie z ponuky - už sa tam nevyskytuje-našťastie..
Je to škoda,lebo teraz ozaj neviem akú kartu kúpiť, keď potrebujem LIVE ENCODING...

Díky za info. Jinou možnost máš ještě, jak jsem psal, karty od Auzentechu. Fox PC se rozhodli hnusným způsobem využít toho, že to nikdo jiný u nás neprodává a nasadili nehoráznou cenu: 6168 Měli by si nafackovat. V zahraničí: wheretobuy.html jde tato karta sehnat za poloviční cenu, třeba tady: http://www.overclockers.co.uk/acatalog/Online_Catal ogue_HiTeC_699.html za nějakých 1800. Pak je ještě možno koupit dražší X-Plosion, co umí dokonce real-time kódovat do DTSka.

Nazdar všetci!

Od včera už mám doma kartu Auzentech HDA-Xplosion DTS z Anglicka. A poviem vám že je to super karta s vinikajúcim zvukom. Drivery majú ešte nejaké drobné muchy,ale nové verzie by to mali odstrániť.
Karta ma vyšla dokopy s prepravou 100 libier co je v pohode cena.:-D

Majte sa!