Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno instal Xp na SATA - notebook

vymeneny disk na notebooku, instal. winxp sp3 - nema sata ovladac . . . ako ho tam dostat? mam zhanat USB floppy? bude to akceptovat instalacny program? nejake sata ovladace na nete snad najdem . . . alebo ako ich dostat na instalacku?

Obecně na flesku. Teoreticky možná zapnout nějakou emulaci flesh-fdd ale moc tomu nevěřím.
Znám případ kdy zapomněl i na usb fdd:-) napřed na ni uměl hrábnut a potom ne.
Například taková instalace Xp na počítač s USB čtečkou kolikrát skončí tím, že systémový disk není céčko ale třeba H: (odpojit čtečku nebo vypnout usb v biosu před začátkem instalace nebo naformátovat disk restartovat a znovu zkusit instalaci).

chlapi, Bratislava . . . takze "pouze kousek" :-) . . . ale teraz vecsi, ked mate riadne nasnezene . . . diky, uz som nieco nasiel, skusim to, najskor USB floppy, potom dointegrovat do instalacky, a posledna moznost prepnut mod. Dufam ze uz prva moznost vyjde. DIky.

Takze system nainstalovany, USB fdd v pohode, aj ked bol problem s ovladacmi SATA, ked som dal tie co ma vypisane presne tento notebook na firemnej stranke tak to koncilo tym, ze nenasiel disk. Skusanim z tej sady som nasiel taky co fungoval. Ale . . . ale dalsi problem. Ale o tom nanovo. Dik vsetkym.