Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Modra smrt při nove instalaci XP

Zdravim Vas, nainstaloval jsem nove XP a casto se mi ted pri brouzdani na netu(PC se sekne na cca 4sec) objevi modra smrt, viz foto..
Grafika ATE radeon 3850 ( ovladace jsem zkousel preinstalovat a furt modra smrt)
XP je cerstve nainstalovany

Dekuji za pomoc

Je to PCexpres slot.. Instaloval jsem ovladace original od vyrobce karty..

Na starych XP jsem mel ty same a zadny problem nebyl. To jen po nove instalaci XP.. Uz se mi to obevuje kazdou chvilku, nevim si uz rady :-( divny je ze se to stava jen u internetu

Hned jakmile jsem nainstaloval XP, tak jsem instaloval ovladace k desce a az po tom ke grafice.. Ani ve spravci zarizeni neni zadny vykricnicek.

Hledal jsem na netu a nasel nekde diskuzi ze pomohl nekomu drivery od ATI_OMEGA_XP tak to zkusim