Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno čeština do mobilu

Dobrý večer.dostala jsem mobilní telefon značky MOTOROLA E1000,bohužel v LANGUAGE jsem našla všechny možné řeči,kromě češtiny,vypadá to,že ji mobil nepodporuje,i když nastavím LANGUAGE automaticky.Nevěděl by někdo,co s tím? Nahrát nový softwaire? Otázka je,zda se to vyplatí a nevím,ani kde.Mobil se mi zdá celkem dobrý.Budu vděčna za každou radu.Předem děkuji a přeji hezký zbytek večera.

Mobil to nejspíš podporuje, ale zřejmě jsi dostala to nejlevnější co se na našem trhu objevuje, tudíž šedivku. Vyznačuje se tím, že není určena pro náš trh a tudíž nepodporuje češtinu. Pokud je to telefon dodávaný s datovým kabelem, zřejmě se dá přehrát firmware. Možná bude nutná změna product code.

Motorola zvládá vysílačky ale mobily ji vůbec nejdou.Já vím,mobil je dá se říci vysílačka ale berme to ze stránky mobilních telefonů jako takových.Krkolomné ovládání,nic moc funkce ale jako plus se dá podotknout cena.I když první mašiny u nás byly docela našlapané (D160, D170 a předchozí TX 770 ).Ty se daly použít i jako obranný prostředek.Po pár letech odmlky se pídění po značce Motorola jsem viděl výstřelky jako RAZR,KRZR,FUJZR,HNUJZR,no,nijak mne nenadchly.Co dělá Motorola dnes netuším ale myslím že to bude stejně blbě ovladatelnej paskvil jako dělali posledních pár let.
Na nahrávání češtiny se vykašli.Koukni se po nějakym jinym telefonu,NOKIA,ERICSSON (symbian či android),HTC (WM,Android)....Mě již nic nenapadá