Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Scaner Umax 1200 SE v XP SP2 problém

Mám uvedený scaner, ale nepodařilo se mi ho pod tímto systémem rozchodit.
Aplikace hlásí, že není připojen i když připojen je a svítí kontrolka.

Popis problému je následující: Scaner je přes USB a pokud připojíme cokoliv USB tak svítí taková zelená šipka v liště (stejně jako flash disk).

Šipka se ale nerozsvítí a ani ve Windows v optických zařízeních není nic uvedeno.
Scaner jsem testoval na jiném PC a okamžitě jej najde (teda nezkoušel jsem rovnou scanovat, ale vždy naběhl požadavek na ovladače a šipka zelená).

Nenapadá vás co můžu ještě dělat ]:(
XP se tvářejí jakože se nic nestalo když ho připojím jen kontrolka svítí na něm, že napájení je OK.

Než jsem reinstaloval kompletně Windows XP asi před měsícem tak na tomto PC samozřejmě chodil OK.

Takže údajně fungují jen Německé drivery.
Ve W-XP SP2 to nikomu nefunguje což lze pochopit mezi řádky tvrdě cenzurované forá samotného Umaxu:

Umax k tomu přistupuje tržně: "zatloukat, zatloukat, zatloukat".....
3-[
www.umax.cz/index.php?modul=podpora&strana=detail&c islo=UMASC2940&stare_cislo=UMASC2940&skupina_zbozi= VYPR-SK&kategorie=SK

Jestli někdo na Německých stránkách najdete driver na Umax 1200 SE hodte ho sem nebot nemecky neumim ani ranu. Díky !

Tak to pozor ! Umax je znám svými perfektně navrženými ovladači !
Teď nemluvím o provozuschopnosti a stabilitě, ale funkcích.

Pokud skenuješ větší množství textu třeba knihu tak samozřejmě se nachází stránky na stejné pozici.
Proto není potřeba nic kontrolovat a lze přímo jen stiskávat tlačítko SCAN po přetočení strany.

Zatím jsem nikde neviděl, že by dementní HP toto umožňovalo.
Dementní HP má sice milion funkcí jako je automatická detekce rámce pro skenování, ale s tímto případem nebyli návrháři HP schopni počítat !!!!!

Nemusím zdůraznovat jak dlouho a nepřesně to funguje při skenování většího množství obrázků o stejné velikost, když se musejí skenovat nadvakrát !!!! :-?3-[

Nejprve aby program zjistil, že odchylká oblasti při druhém skenování se pohnula o 4.pixely a potom aby to skenoval podruhé !
Proboha !