Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MS Train Simulator - slovenské trate

Vedel by niekto poradiť, kde nájdem slovenské trate do MS Train Simulator? Hľadám, ale ťažko nájsť, keď Google vychrlil pol milióna odkazov.:-(

[mod]Změnil jsem kategorii z "Pokec"... (L-Core)[/mod]

Tak tu Ostravu si stáhnu, je tam i nádraží Vítkovice a hlavní nádraží. To mě zajímá, hlavně mě zajímá jestli ta trať odpovídá skutečnosti - to znamená jestli sedí všechny baráky a objekty atd. spíš ale myslím, že ne.