Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno obnova dát

Ahojte :)
mam "menší" problem O:)
chystal som sa preinstalovat Win.XP na jednom PC v ktorom bol 1.HDD rozdelený na 2.Partície (C,D).
Pred tym som dal vytvorit zálohu cez program Acronis a az potom som sa pustil do instalacie.
Samozrejme ako som sa ponahlal zabudol som spravit základnu vec a to skontrolovať si zálohu !!!
Nakolko som si bol isty ze je ok, tak som išiel :
1.) vložiť a nabootovať CD
2.) delete particie (C,D) a vytvorit jednu particiu (C)
3.) Format particia C ( pomaly dôkladny format. nie ten rýchli (Quick) )
4.) Uspešne doinštalovanie Win. XP + Driverov a Programov
5.) ide sa nahrat zaloha !! aha a v zálohe su systemove súbory a nie dokumenty a zložky ktore som potreboval :(

Moja otázka teda znie :
a) Je niaka pravdepodobnosť že by sa to dalo obnoviť ?
b) Ak áno dokáže to program ( Active@_UNDELETE_-_Data_Recovery_v7.0 ) ???? ak nie poradte niaky iny

Dakujem vopred všetkým za pomoc.

Zálohu Acronisu můžeš připojit jako virtuální disk a pak v ní hledat.

Ty dokumenty jsi měl normálně v adresáři s profilem (a na ploše zástupce)? Nebo kde přesně?

Pokud víš nějaký název dokumentu, který jsi tam měl, tak použij hledání, třeba v Total Commanderu Alt+F7. Nebo obecně *.doc.

Pokud vím, ten program "Acronis" zálohuje celý disk tak, že udělá jeho zkomprimovanou bitovou kopii (jestli se nepletu). To znamená, že pokud tu zálohu obnovíš, máš disk přesně v tom stavu, jako když jsi ho zálohoval. Neboli ten ten tvůj postup, pokud jsi ho opravdu aplikoval na systémový disk C:, je úplně k ničemu, naprosto zbytečně jsi instaloval operační systém nanovo, protože po obnovení ze zálohy tam budeš mít zase ten starý - včetně všech souborů, dokumentů, virů a jiných záležitostí. Takže jestli po obnovení postrádáš nějaké soubory, buď jsi neudělal kompletní zálohu disku C:, anebo jsi to z té zálohy neobnovil.
Co jsi tedy opravdu udělal?

5.) ide sa nahrat zaloha !! aha a v zálohe su systemove súbory a nie dokumenty a zložky ktore som potreboval :(

Ten program Acronis umožňuje nakouknout do zálohy (co v ní je) ještě před obnovením?

jejda :D :) ludia moji vy ste geniovia :D ja sem debil :D vsak jasne :D ja som nechal spravit zalohu celeho disku staci dat obnovit :) do pôvodneho stavu :) :-)

parada dufam ze to pojde :) inak ma šefova zabije :D

:puff: ludia este raz Vám mockrát dakujem :D bol som tak zažrany do toho ako dostať späť tie data že ma nenapadlo to naj jednoduchšie riešenie :) vratiť PC do pôvodnehop stavu cez zalohu co mam :)

DAKUJEM !!!

PS. zajtra sa ozvem ci to fungovalo :) a ak nie tak sa neozvem nakolko som issiel za šefkou oznamit jej stratu dat za mesiac December :D

Nejsem si jistý, protože jsem také pracoval s Paragonem, a paměť mi už spolehlivě pracuje pouze při uchopení lahve, ale není ten problém v tom, že na původním disku byly 2 partitions. Zkusil bych ten stav před instalaci napodobit a bude-li to úspěšné obě partitions potom sloučit do jedné C: . Podle mého názoru není záloha ztracena. Když se ti to podaří, máš už první dárek pod stromeček.