Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto stahování souboru

DObrý večer, mám problém s přehráváním mp3 v dvd.Soubory se stáhnou v raru a já nevím jak jej převést do přehravatel. souboru pro dvd(po vypálení na disk). Počítač mi nabídne takto stažený soubor rovnou pro přehrání v počítači přes win player.Jak mám spřesně soubory upravit tak aby dvd mp3 přehrálo.Prosím o detailní odpověd´.Děkuji.

Pokračujte prosím v pôvodnej otázke: http://pc.poradna.net/q/view/594412-stahovani-hudb y
Po kliknutí na "Odpovedať" v pôvodnej otázke môžete upresniť Váš problém. (los)

a co takhle to zkusit rozbalit? RAR znamena ze je soubor komprimovan na mensi velikost (zabalen).
Stahni si napr. WinRAR ,nainstaluj, pak na stahnutou pisnicku poklikej a ona se otevre v WinRARu a pak kliknes na Extrahovat do... zadas cestu kam a je to.:puff: