Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vejr, který obhospodařuje tiskárny?

Ave. Už tři uživatelé (od včerejška) mne otravovali se stejnou věcí: nefunkční tiskačka (různé typy, vše USB). Projevuje se to "netiskem" dokumentů z fronty, není možné frontu vyprázdnit ani pozastavit tisk. Po restartu s odpojenou tiskárnou a jejím následném připojení funguje vše jak má, po cca třech proběhlých úlohách začnou ty mrchy tisknout zkušební stránku :-D. Nemáte tušení, zda se náhodou nejedná o nějakého trojana? Nemám možnost k uživatelům přijít a "oskenovat" to osobně, tak se pokouším vzdělat zde. Jo, a všechny systémy jsou WXP_Pro_SP3. Jestli jste se s tím setkali, budu vděčný za nápad, který by se dal řešit telefénom nebo mejlem (popř. ICQ či Skype). Předem dík za postřehy.

Tak zdá se vyřešeno (a musel jsem tam osobně). Dělal to u všech stený dokument (přišlo jim to mejlem) - nějaké nablblé vánoční přání mery_christ.docx (nebo tak nějak). Po jeho zařazení do fronty se ouplně zblbnul spooler a tiskačky (i spooler) přestaly reagovat. Smáznul jsem to, vyprázdnil spooler (i když AV / AS nehlásil žádného trojana), a sokolíky zdrbal, že otevírají a tisknou každou zhůvěřilost, která jim přijde do pošty. Všem zúčastněným děkuju, značím hotovo.