Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Odinstalovaný mikrofon

Ahoj všem, potřebuji prosím poradit. Mám odinstalovaný mikrofon v notebooku (neteř si hrála :-( ) a nevím jak jej nainstalovat zpět. Jde to vůbec nainstalovat? V notebooku prostě není - úplně zmizel.... Děkuji za veškeré rady!!!
Změna předmětu, původně: Odinstalovaný počítač
Změna kategorie, původně: Ostatní (LaKr) (Kráťa)

Můžeš mít odinstalovanou zuvkovku, nožem vyrýplej mikrofon co je v notebooku, můžeš mít pokaženej mikrofon se sluchátkama co k tomu připojuješ ale odinstalovaný mikrofon mít nemůžeš.

Počítám že zvuky jedou.

Nejspíš je ztlumený, je to přepnutý na jiný vstup (vstup na kaměře např) ---zkus prozkoumat ikony vpravo dole u hodin, měla by tam být ikona ovladače zvukové karty (buď žlutý reprák nebo něco jiného nebo oboje). Mikrofon je anglicky MIC.
ještě tam bývá "mic boost" nebo "+20DB" tak to má být zaplé.

Ano zvuky jdou.... Mikrofon není vyrýplej, jen ho nemůžu najít ve zvukách - prostě tam není- je tam v tom okně prázdno.... Ten reprák dole u hodin je zaplej. Asi je opravdu úplně odinstalovaný- ale fakt nevím jak ho nainstalovat zpět - moc se v tom nevyznám...

Nechceš to vyfotit /plocha kde je zapnutý ten sw na ovládání zvuku?/ a dát sem ? Možná je to nějak přeplé na digitální vstup nebo výstup taky možná pokud to má videokameru spojenou se zvukem se to mohlo přepnout/vypnout.

Obecně pokud to není přeplé tak odinstalovat ovladač zvuku a nainstalovat znovu. Podle obrázku to půjde asi poznat nebo napiš model notebooku.

edit a není vypnutý mikrofon nějakou klávesovou zkratkou ? Jak je FN+ ty speciální ikony na klávesnici (nejčastěji pod displejem).

Pavilion dv 6700

to je řada booku,ne konkrétní model..musí tam toho být víc,něco jako např.Pavilion dv6710ec
až to zjistíš,vlezeš sem:
http://h20180.www2.hp.com/apps/Lookup?h_pagetype=s -001&h_client=S-A-R301-1&h_page=hpcom&lang=cs&cc=c z&h_lang=cs&h_product=82710&h_cc=cz&h_query=Pavili on+dv+6700&x=8&y=8
najdeš svůj notebook,svůj oper.systém a stáhneš a nainstaluješ ovladač pro zvukovku(audio driver).

Dobrý den,mám také tento problém,mám notebook Fujitsu-Siemens Amilo Notebook XA 3530,pomůžete mi s tím prosím?Mikrofon mi normálně šel,pak jsem si přeinstaloval z Widows Visty na Windows 8.1 a od té doby to nefunguje,předem děkuji.