Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC nenaběhne... prosím help..

Dobrý den.. mám takový problém a potřeboval bych poradit .. kdykoliv zapnu jakoukoli hru tak se mi freezne PC... monitor zčerná a napíše NO SIGNAL, myš ani klávesnice nereagují.. a z bedny vychází takový sekaný zvuk . Tak restartuju PC a co se nestane.. základovka ani napípne tudíž se mi PC nerozjede (větráčky i diodky svítí)... ovšem když ho rozkuchám.. vytáhnu grafickou kartu nebo RAM a dám ji zpáky.. PC se rozjede a všechno běží jak má... Jen když zapnu hru všechno se opakuje.. Prosím o pomoc
Config : CPU E8400, grafika: Asus EAH 4850 512mb, MB : Asus P5QL Pro, HDD 7200 Seagate, Zdroj byl pakovaný v bedně.. tudíž žádná extra značka

problem je, jak uz jsi zjistil v graficke karte. Mas moznost vyzkouset jinou? Staci zdroj na jeji napajeni?

Misto kuchani pocitace staci jej na chvili odpojit od napajeni - vytahnout ze site (vypinac vpredu nestaci). Je to rychlejsi a pohodlnejsi nez vytahovani graficke karty

...Jak jsem říkal, zkusil jsem odpojit/zapojit RAM a pak se to rozjelo také.. Setkal jsem se s něčím podobným u starého PC.. také se mi při hraní her vypínal monitor a psal NO SIGNAL.. ovšem tady při restartu počítač ihned naběhl.. Nemůže to být slabým přísunem el. enrgie do PC? Zdroj má 500W.. třeba ho síť dostatečně nenapájí a proto se nezapne PC ihned.. ale hlavním problémem je to, že se mi to při tom hraní vypíná.. =/