Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Spojení PC - TV - zvuk

Tak ještě jeden dotaz :-D. Mám kabel, na jedné straně kalsícky jack, na druhé 2 cinche. Potřebuji propojit PC s LCD televizí, ale nevím, co kam zapojit :-D. Můžete mi, prosím někdo napsat, jak bývají označené příslušné porty? Díky, Katsu

Seš si jistý, že to v manuálu je to takto napsané(dvi-hdmi obraz a jack/jack zvuk)?
Podle mě máš jen dvě možnosti:
1. propojit PC s TV VGA kabelem doplněným tím zvukem zvlášť
2. propojit PC s TV HDMI kabelem, přičemž grafická karta musí umět přidat zvuk do HDMI konektoru - nemáš to jenom špatně na grafice nastavené? Jakou máš grafiku?