Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Klávesnice PS/2 - redukce na USB

Zdravím

K vánocům jsem dostal klávesnici: d-74858 ale zjistil jsem, že se PS/2. A to pro mě jakožto pro majitele NTB je docela problém. Proto jsem se chtěl zeptat, jestli když si k ní koupím tuto redukci redukce-usb-2x-ps-d43333.htm jestli není možné aby klávesnice neměla nějaké funkční problémy. Aby prostě vše jelo tak jak má. Nebo existuje nějaké jiné řešení tohoto problému???

či bude fungovať ps/2 klávesnica cez nejakú usb redukciu je vždy lotéria,riadiaci kontrolér v klávesnici musí túto možnosť podporovať a takéto "obojživelné" klávesnice mávajú usb-ps/2 redukcie obvykle pribalené,alebo to výrobca priamo deklaruje na obale,v návode na použitie,100%-né funkčné riešenie neexistuje,,niektoré klávesnice nieje možné cez redukcie použiť vôbec ,vždy to záleží od konkrétneho použitého interného kontroléra,to isté sa týka aj myší a podobných zariadení....

fungovat by to mělo, ten USB nesmysl obsahuje PS/2 řadič. Problém bývá v nadstandardních funkčních tlačítkách, což ale v případě PS/2 klávesnic není až takový problém, nadstadardní klávesnice jsou téměř výhradně pro USB.