Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co nahradí "Ad-Adware-se Personal"

Mám v počítači Ad-Adware-se Personal, kromně tohoto programu ještě mám:Spybot S-D 1.4,Tune UP,Microsoft AntiSpyware.Jde mi o to že program "Ad-Adware-se Personal" mi po skenování maže všechny dosud navštívené adresy na domovské stránce.Pokud "Ad-Adware-se Personal" odinstaluji nahradí jej jiný aniž by mazal na dom stránce adresy?

Nezapomeň, že pokud máš v Oblíbených i Seznam.cz, tak AdAware ho považuje
za nedůvěryhodný server, takže si tu URL přesuň v AdAware do Ignore listu,
jinak ti to bude hlásit do bezvědomí. Totéž se může dít i s jinými věcmi,
proto AA držkuje a SpyBot je v klidu.