Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem s I Pod

prosim vas mam taky problem,kto ovlada I Pod,prosim vas ako si mam vytvorit zlozky na pesnicky co Ipodu aaby som to mal epkne usporiadane ako chcem ja,ani mi nejde o zlozky,aj keby boli secky pesnicky pohadzane rad radom za sebou to by bolo pohode lenze mne to tam proste nejde,mam tam asi milion zloziek a v kazdej zlozke mam po 1 po 2 pesnickach to je totalne na rit,mam aj ten program I tunes ale neviem to cez to spravit,pomoooooooc

z tveho popisu nejsem uplne moudra, ale vzhledem k tomu, ze jsem vcera resila neco, co tvuj problem vzdalene pripomina, tak to zkusim :D

mam alba usporadana podle tvurcu .. a nektere songy byly zvlast, protoze mely v infu uvedeneho jineho autora.. tak pokud je chces mit usporadane ve slozkach podle autoru a alb, tak k tomu songu musis priradit spravneho autora a album.. cili pravy klik na song a tam Get info, druha zalozka a vyplnit/prepsat spravne udaje..

pokud mas jinej problem nebo existuje jednodussi reseni, tak sorry :D

víš to je inteligentní id3 tag podle kterého se musíš řídit u Apple a různých mobilů:-).V iTunes to taky musíš vidět,že je to rozházený a tak nic jinýho nezbývá než interprety a název albumu přepsat na jedno jméno.Budeš si tak hrát a přepisovat v iTunes aby byl pořádek a i v iPod se tak bude poté ukazovat.