Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s GeForce 8800GT

Zdravím, mám grafiku GeForce 8800GT 1GB (Gainward). Problém je v tom, že když hraju tak se mi u některých her najednou kousne komp, popřípadně objeví na monitoru červené či modré čáry, tečky a nepomůže nic než tvrdý restart. Jakoby se nějak rychle naráz přehřálo jádro a sekne se komp. Ovladače, directx atp. jsem zkoušel. Nemá někdo tušení čím by to mohlo ještě být? Děkuji

spíš to vidím na to že grafika odchází i když kupodivu ve furmarku se neseká. přeinstalací win nic nepokazíš ale spíš by to chtělo zkusit dát do pc jinou(tuhle zkusit jinde)