Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Trojský kůn

Zdravím,Prosím o pomoc,SpyWare mi našel trojského koně,tak jsem ho dal smazat.Potom jsem chtěl otestovat PC Nodem32,jenže ten se tváří že všechno běží,ale když chci spustit třeba Hloubkovou analýzu,tak nic nedělá,po chvilce vyskočí od Noda hláška že našel trojského koně,ale že ho neumí léčit,když dám vymazat tak tam zůstane pořád po chvíli skočí hláška znova.INFORMACE O VIRU: C:Windows\system32\winkeye.dll
WIRUS:Win32/Prorat.19 trojský kůn
Další věc je,když stisknu Ctrl-Alt-Delete vyskočí Správce úloh systém Win.Procesy,a tam pořád běží proces-SERVICES.EXE asi na 20% nevím jestli to stím má nějakou spojitost.Ale nikdy před tím to nedělalo.Když jsem na PC nic nedělal tak byl procesor vklidu.Prosím kdo by věděl radu,napište,dík Tomáš
[mod]zmena kategórie z "Chyby" na "Operačné systémy" (zišla by sa kategória "Bezpečnosť") (los)[/mod]

Tak jsem to zkusil i vtom nouzovém režimu,ale asi je to nad mé síly,když jsem se snažil něco smazat tak se to tam objevilo za 2 vteřiny znova:-( .Tak v pondělí asi vyrazím za panem doktorem.Zatím dík T.

Ahoj,tak jsem se konečně zbavil toho trojana,nakonec to šlo jak říkal boby,nouzový režim,spustit nod,a ten našel 15::) konů,dal jsem je smazat a zatím v pohode.Takže dík Vám všem8-)
ps.jo a toho koně jsem dostal přes crack k jedné hře,když jsem ho odzipoval,tak se mrzák hned spustil,a bylo vymalováno;-)

Pokud už máš potřebu se pohybovat v těchto zákoutích netu, tak si zakup plnou registrovanou verzi NOD32 a ten při správném nastavení odhalí toho trojana v zazipovaném souboru už při stahování a do PC ti ho vůbec NEPUSTÍ.
Je to rozhodně snazší a lepší cesta, než následné potíže s "odvšivováním".

Snad každý jen trochu lepší free antivir umí zkontrolovat zazipovaný soubor ještě před rozbalením. Ve Windows je po instalaci antiviru možné kontrolovat soubory přímo z kontextového menu po odkliknutí pravým tlačítkem na ikonce souboru. Vím , že to není totéž jako kontrola během stahování, ale stejně.....