Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Blikající monitor

Dobrý den,koupil jsem nový monitor,protože mi odešel monitor na notebooku.Po zapojení monitor při spuštění počítače jak kdyby poblikává,nevím jak to jinak popsat,ale určitě víte o čem mluvím (nějak plave).Když monitor přepnu na TV tak je to v pořádku.Dá se to nějak nastavit?

Omlouvám se,myslel jsem že to bude jednodušší,že jsem to nějak špatně nastavil,i když se to vlastně zaplo samo.Monitor+TV LCD LG M2062DL,notebook Asus A3H RAM 1,5GB , OS W XP-prof. vstup 15-ti PIN (modrý-šroubovací) monitor píše RGB,nevím přesně snad D-Sub.Rozlišení se nastavilo samo 1600-900.A frekvence........ani nevím kde to hledat.Dík za trpělivost.

Problémem bude možná rozdílné rozlišení - monitor 1600x900, notebook 1024x768.
Frekvenci najdeš ve vlastnostech grafiky (Ovládací panely - Zobrazení - Nastavení - Upřesnit - Monitor)
Má monitor nějaké tlačítko "Auto" pro zkalibrování obrazu? Zkus jej použít.

Po týdnu přeinstalací a všemožného ladění,jsem po hledání na netu zkusil odpojit TV anténu a blikání je pryč.Nevíte náhodou někdo,jestli to jde nějak odrušit,nebo budu muset pořád vytahovat anténu z monitoru?Děkuji za ochotu.

Tak jsem koupil galvanický oddělovač,sice jsem nekoupil Hama u nás za 239,-Kč,ale nějaký jiný za 59,-Kč a počítač po zasunutí anteny pořád bliká,rušička funguje,protože tv signál je lepší,některé tv programy byli trochu zrnivé a to se stratilo.Když už nic tak alespoň je ten odrušovač víc po ruce a bez problémů můžu anténu odpojit a zapojit po zapnutí PC aniž bych musel šmátrat někde vzadu.

Asi jsi koupil vadný galvanický oddělovač. Správný oddělovač musí totiž galvanicky oddělit nejen živé konce, ale i uzemnění, což některé rádoby oddělovače (najmě ty levné) nesplňují. Nejlépe to zjistíš ohmetrem, nebo něčím na prozvánění drátů. Oba živé konce i uzemnění na obou koncích nesmějí být navzájem propojené. Pokud ano, vyhodil jsi zbytečně 59,- Kč.