Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samovolne vypinanie PC pri zatazi

Zdravim, PC sa mi v poslednom case samovolne vypne pri narocnych cinnostiach ako su napriklad narocnejsie hry alebo vykonavanie viacerych cinnosti naraz (stahovanie, napalovanie).
Napalovat sa neda asi po 2 minutach PC padne.
Neviem kde mam hladat problem kedze som kontroloval teploty hardwareu a ziadny problem nebol.
Prosim poradte
Dakujem

četl jsem to a dotaz: pc chcípne, nebo se restartí? v druhém případě nemáš nastavenou modrou smrt (zobrazit), takže bude v prohlížeči událostí.

zkus nespoléhat na senzory a nevlhkou rukou ohmatat střeva pc (nešahat všude, jen na topidla)- to poznáš co je horký a co vaří. nikdo to tu zatím neřekl, s ohledem na investice, ale deska může být také v piheli.

Teploty som skusal ci rokou tak programami, nie urcite to v tom nieje, po novom mam corsair TX650W cize utiahnut to musi a co sa dosky tyka MSI K9N platinum, starsia ale priviedol si ma k nazoru ci chyba nemoze byt medzi doskou a grafickou kartou, nejake "nezhody" alebo tak pretoze mam 5750 co je ATI.