Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde smazat soubor!

Zdravím,

mám následující problém. Stáhnul jsem si jedno video a zůstal mi ve stažených souborech prázdný soubor (.avi), který nejde smazat ani přesunout, přejmenovat prostě nic. Když ho chci odstranit, tak mi to napíše: "Tuto položku nebylo možné vyhledat. Položka již není umístěna v C:/.../Stažené soubory. Ověřte umístění položky a akci opakujte." Zkoušel jsem všechno možné a nic nepomáhá. Nejde vymazat v total commanderu, v nouzovém režimu, zkoušel jsem i lockhunter a pořád to samé. Jo a mám Windows 7. Může mi někdo poradit co s tím prosím? Děkuji moc.

Mám podobný problém. Stáhl se mi soubor a Windows ho pořád nemůže najít. Zkouším různé programy, které mi tady radíte. Ted´ jsem zkusil FileMurderm, který když chcu smazat ten stažený soubor napíše: ERROR 56 a vypne se.

Udělal jsem jednoduchou věc.Počítač jsem restartoval když byl konec tak jsem udělal klik na soubory a taky klik na odstranit a složka byla odstraněna.Pokud je to pro někoho těžké at se poradí s nějakým specialistou

Skôr dúfa že sa rozmôže ARM na desktopu (a x86 by sa spúšťal štýlom ako dnes sa spúštajú x86 na M1 procákov od jablka), čo inak ja som skôr proti tomu lebo ARM je síce šetrnejší ale o dosť hlúpejšia architektúra ktorá sa spolieha len na koprocesory a všeobecne má pár určitých omedzení voči x86.