Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem TL-WR1043ND "mizí" hdd

Ahojky všem. Prosím o radu. Pořídili jsme si tento router. K pc je připojený přes modem Motorola od UPC. Vše jsme nainstalovali podle návodu, wifi funguje, ale zhruba po 5 minutách provozu nám z pc "zmizí" hdd na kterém máme uložená data (systémový jede bez problému), po restartu se sice objeví zpátky, ale problém se po chvíli opět opakuje. Zkusili jsme jak instalaci pomocí cd tak pomocí webového instalačního programu. Už nevíme, kde hledat chybu. Prosím, máte nějakou radu? Předem moc díky.

Ten názov je imho trosku zavadzajuci, pretoze router nema urcite nic spolocne s miznutim disku.
Disk moze miznut z roznych pricin, ktore uz boli naznacene vyssie a bez metody pokus/omyl sa dalej nedostaneme. Cize ta caka vymena kabelaze, vymena disku, kontrola chipsetu, zdroja...atd.

Co takto zakázať na routri všetky doplnkové služby a nechať ho fungovať iba ako router. Povolovať časom "služby naviac" postupne, identifikovať ktorá spôsobuje problém.

Čo iné sa dá poradiť ?

To je ako s univerzálnymi nožmi, otvárak na flašky, režú stromy, otvárajú konzervy, strihajú vlasy, zapalujú ohne. No nič vskutku použitelné a krájať ide s nimi zle.