Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Taky tak nemáte rádi cyklisty?

Já jsem na cyklisty docela dost alergický: Situace jdu si v klidu po chodníku a najednou zezadu mě předjede nějaký cyklista na kole, toto fakt nesnáším, mám stochutí je vypohlavkovat aby jezdili po cestě. Jenže! na cestě mi taky vadí:
Situace: Jedu v autobuse po nějaké úzké cestě, náhle musí autobus přibrzdit ze 70 km/h na nějakých 25 km/h (že je v tom úseku dovoleno max. 40 je irelevantní) a musí tedy kvůli kolistovi který usilovně jede před náma jet pomalu. Fakt je to příjemné když člověk někam spěchá, hlavně to ale jde na nervy..

Taky vám to tak vadí, nebo jsem výjímka?

[mod]zkus se zeptat tady: diskuze (josephino)[/mod]

Já právě že na kole jezdit neumím. Před rokem jsem to trošku zkoušel, ale jenom tak na půl. Seděl jsem na sedátku a posunoval se nohama, dát nohy na pedály už jsem neměl odvahu - sem se bál že bych z toho chňapnul na zem :-D S trochou nadsázky řeknu, že jezdit na kole je asi těžší než řídit autobus :-)

Cyklistiku (amatersku) robim uz asi dva roky, radsej mam taky mensi zjazd (ak sa to tak da povedat... viem ze to urcite zdaleka nieje zjazd... ale mame tu aj par kopcov :-D ) a dost ma to bavi... Ked mam s kym, alebo je cas, tak robime do 100km trasy (nieje to vela ale ked sa to kombinuje s kopcami tak staci :-) ).

Takze: cyklistiku mam rad, pretoze sam ju robim :-)8-):-p

Inak...
Jedu v autobuse po nějaké úzké cestě, náhle musí autobus přibrzdit ze 70 km/h na nějakých 25 km/h (že je v tom úseku dovoleno max. 40 je irelevantní) a musí tedy kvůli kolistovi který usilovně jede před náma jet pomalu.

IMHO myslim ze to irelevantne nieje :-)... Je to dost rozdiel a u nas maloktory profesionalny vodic chodi 70kmh tam kde je styridsiatka...

Okrem toho cyklisti nechodia 25kmh... ja chodievam 30 az 35kmh :-) Menej len do kopca alebo ked som unaveny :-)

LucKobRa

P.S.: Zabudol som dodat, ze aj tak footbag rulezzz :-D8-):-D

Dochodza nieje cyklista!!! Pod pojmom cyklista myslim cloveka co nema bezny bicykel (Ukrajina :-D ) a je aspon dlhsiu dobu trenovany :-) To je velky rozdiel... BTW profi cyklisti ktorych stretavam chodia na galuskach okolo 45 az 50! Takze bacha na takychto piratov :-D

LucKobRa

BTW... to sa mi paci ze mas rad footbag :-) hehe.

Podľa vyhlášky cyklisti na SK (neviem ako v CZ) môžu chodiť aj po chodníku, ale nesmú ohroziť ani obmedziť chodcov. Tým, že ťa predbehne ťa neohrozí ani neobmedzí. To by si sa čudoval, čo sa dá všetko urobiť, aby si neohrozil a neobmedzil chodcov.;-) Odkedy nám zúžili hlavnú cestu a autá parkujú takmer v strede cesty a tá je pekne úzka teraz, tak chodím po chodníku v centre.

Vážení autoři poradny .... tohleto vlákno, mě bohužel utvrzuje v poznání, že diskuse s "pubošem" Mirkem je vám milejší, než zachování úrovně a cílú nové poradny.net ]:)]:)]:).
Probuďte se ....... 3-[ vždyť obsah většiny zdejších příspěvků je prázddná diskuse s dementním Mirkem.
Ale no nic, ........ Mirek je prima ... však alespoň někdo v diskusi odpovídá .. a ZAKLÁDÁ nová vlákna a nové problémy a ......... máme tam těch svých 5 a půl stránek "dotazů" :-(
Sorry. ale musel jsem to napsat ...... ve výsledku se samozřejmě mohu :>:.... odregistrovatt. :.(