Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Taky tak nemáte rádi cyklisty?

Já jsem na cyklisty docela dost alergický: Situace jdu si v klidu po chodníku a najednou zezadu mě předjede nějaký cyklista na kole, toto fakt nesnáším, mám stochutí je vypohlavkovat aby jezdili po cestě. Jenže! na cestě mi taky vadí:
Situace: Jedu v autobuse po nějaké úzké cestě, náhle musí autobus přibrzdit ze 70 km/h na nějakých 25 km/h (že je v tom úseku dovoleno max. 40 je irelevantní) a musí tedy kvůli kolistovi který usilovně jede před náma jet pomalu. Fakt je to příjemné když člověk někam spěchá, hlavně to ale jde na nervy..

Taky vám to tak vadí, nebo jsem výjímka?

[mod]zkus se zeptat tady: diskuze (josephino)[/mod]

Vážení autoři poradny .... tohleto vlákno, mě bohužel utvrzuje v poznání, že diskuse s "pubošem" Mirkem je vám milejší, než zachování úrovně a cílú nové poradny.net ]:)]:)]:).
Probuďte se ....... 3-[ vždyť obsah většiny zdejších příspěvků je prázddná diskuse s dementním Mirkem.
Ale no nic, ........ Mirek je prima ... však alespoň někdo v diskusi odpovídá .. a ZAKLÁDÁ nová vlákna a nové problémy a ......... máme tam těch svých 5 a půl stránek "dotazů" :-(
Sorry. ale musel jsem to napsat ...... ve výsledku se samozřejmě mohu :>:.... odregistrovatt. :.(