Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chyba při vypalování

Zdravím,
prosím poraďte mi čím to, že mi nevypaluje mechanika. Doteď vypalovala bez problémů, ale včera jsem chtěl vypálit DVD-R a po chvilce (asi po 30 sec) to hodilo chybu. Vypaluju v Neru 8 a v notasu mám OS Vistu. Zkoušel jsem vypálit i DVD-RW a to šlo v pohodě a na normální DVD jsem zkoušel i vypalovat v Ashampoo, taky neúspěšně. Nevíte někdo kde je chyba?
Předem děkuji za reakce a rady.

Nejpravděpodobněji odchází. Můžeš zkusit očistit čočku lihem/izopropylem. Pokud je to PATA tak si to můžeš hodit, už se nedělají reps. stojí 3x tolik.