Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Teamviewer - přenos souboru

Chtela bych se zeptat jak je to s prenosem souboru z jednoho pc na druhe.

1/ jaka je maximalni velikost prenaseneho souboru (jestli je to omezeno)?
2/ jaka je maximalni prenososva rychlost (jestli je to omezeno)?

Nejak se mi to na infernetu nepodarilo najit, diky Lea

Ja to skusim vysvetlit inak.
TV je platena komercna sluzba, marketingovo osetrena tak, ze sa moze pouzivat scasti zdarma, aby nalakala potencionalnych zakaznikov. Neplatiaci useri su vsak silno obmedzovani na ukor platiacich co je prirodzene.
Cele spojenie funguje na principe VPN, cize PC-------TV server-------PC1. Uz z tohoto popisu ti je jasne, ze vyuzivas vypocetne a prenosovu kapacitu TV servera. Z tohoto dovodu je uplne prirodzene, ze rychlost moze kolisat (proste sa pripoji platiaci user a tvoja priorita ako neplatiaceho je minimalna) alebo sa spojenie rovno usekne a teba server proste vyhodi....samozrejme kvoli tomu, aby sa plne venoval platiacim userom.
Cize v podstate nemas ziadne obmedzenia, ale ked treba server ta kludne posle do pecka, pretoze si si to proste nezaplatila;o).

Dekuji za vysvetleni, neco na tom bude. Asi ma rychlost nebude vyssi nez je nejvyssi u poskytovatele, ktery ji jiste omezuje a to jak prenosem tak i casem. Mohli byste mi poradit jak efektivne prenaset soubory o velikosti cca 8GB pres net? Treba nejaky jiny soft. Kdybych pouzivala sluzbu ulozto.cz, tak sice poskyte moznost ulozit soubor az do velikosti 2GB, to ale budu muset zase ty soubory rozrezavat. Premyslela jsem treba o VPN, ale bojim se ze to bude chtit nejake potvrzeni (napr. firewal povolit danou akci) a v ten moment, ze bych ztratila pripojeni k pc.(Do doby nez bych se k nemu dostala a to nevim kdy to bude.) Na chvilku muzu ztratit pripojeni, ale ne na porad to by byl velkej maler.