Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vir mě žere data

ahoj dostal sem vir ne davno a kdiš zapnu kompl a ně co nového dám na plochu a restartuji tak se mě obeví windous tabulka a smaže mi ti noví data prosím poraďte

Změna předmětu, původně: vir mě žere data!!!HELP!!!
Změna kategorie, původně: Programování (host)

vono jak to zapnu tak torichle naskoči a pakse to vipne ale ta windous tabulka tam beha treba todle Program Files\Valve\hl.exe" -game cstrike -steam a spažeto nebo todle "C:\Program Files\Activision\Call of Duty\CoDMP2.exe a smažeto a pakse vipne dam neco nového na plochu a zase to stejní