Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SDB 501T HD DVB-T TUNER PRO PC SENCOR

Zdravím pořád mám ten stejný problém, tak se sem obracím s tím, jestli někdo nebude mít nějaký nápad.
http://pc.poradna.net/q/view/567671-sdb-501t-hd-dv b-t-tuner-pro-pc-sencor

Přijímač mi stále nefunguje, ani když je zapojený přes anténu na digitální příjem, bez zesilovače i se zesilovačem.
Z reklamace mi to vrátili, že v tom není žádný problém. Už si nevím rady.

Z tvojho pôvodného dopytu " sílu signálu 100%, kvalitu 0% " Toto je rušenie.

Ak máš v blízkosti BTS niektorého mobilného operátora, tvoj vlastný alebo susedov WiFi router alebo iný podobný zdroj vf signálu nepretržite vysielajúci, tak takto sa to môže prejaviť.
Všeobecne sa tomu hovorí elektromagnetická nekompatibilita. Kvalitné výrobky si toto ošetria nakolko tento jav dnes nie je zriedkavý. No tvoj nie. Proste tvoj tuner je shit a nevie odfiltrovať vf signál ktorý nepotrebuje. Zbav sa ho.