Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem odešla mi síťová karta?

V PC mám síťovou kartu, která je integrovaná na základní desce Gigabyte GA-EP35-DS3 - Intel P35. Mám Visty X64.
Internet je přiváděn síťovým kabelem od zásuvky providera do PC. Router není. A ted mam problém, po zapnutí počítače nemám žádné připojení, jako kdyby byl síťový kabel odpojen, přitom je vše připojené. zkoušel jsem vyměnit i utp kabel, ale je to stejný. je možné, že odešlo napájení síťové karty nebo já nevím, nevyznám se v tom. zkoušel jsem restart, odpojit a zpátky zapojit, i odinstalovat zařízení ve správci, ale nic nepomohlo. U poskytovatele to není.

Pokud připojím router, tak je vše v pořádku. Ale samotné připojení PC - zásuvka providera je hluché? Potřeboval bych to vyřešit, router mám půjčený. díky za pomoc

Ovislink 5470 ADSL router nie je. Potom je správanie sa, tvojej sieťovej karty podivné. Máš " Gigabit LAN kartu ", možno zlyháva autodetekcia režimu, skúsiť napevno nastaviť režim sieťovej karte - link speed - 100 Mbit, Full Duplex.

Ak to nepomôže, karta neprestane blbnuť, PCI sieťovka je pár Kč, volných slotov máš zrejme dosť.