Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Wireless - G Linksys router model WRT54GL

Mám toto "ápéčko". Momentálně na mě kouká v krabici ve skříni, poněvadž jsme v baráku napíchnutí na souseda (Rodinný domeček, přízemí + první patro), který bydlí v horním bytě a internet rozvedl do celého baráku (takže on to má pod palcem) tímto způsobem: u nás dole jsou 2 zásuvky na kabel ve zdi + v celém baráku wifi. Chci se zeptat, jestli když tuhletu modrou krabičku připojím klasickým internetovým káblíkem do PC (který má klasickou síťovou kartu bez wifi), jestli na to tu wifinu chytnu? Poněvadž si chci dát svoje PC do pokoje,kde není přípojka a tahat 20m kabel přes celý byt je blbost. Šlo by to tak? Co říkáte?

Díky, E :)

Mno, a nebylo by opravdu jednodušší routovat tu jeho metalickou lajnu? Řekl bych, že to s sebou ponese jen samé výhody (nezávislost na sousedově SSID, možnost "ošéfovat si" vlastní wifi přímo ve vlastním routeru). Do vzdáleného PC pouze strčí wifi síťovku za nějaké tři stovky.

jenže já nechci síťovku s wifi za tři stovky. Nebudu utrácet, když to možná můžu zajistit přes to ápéčko. A na to se vás tu ptám. Jinak, pro ostatní, než jsme se sem přest+hovali, používali jsme to AP jako normální router. Měli jsme jiného providera, kterej to zahesloval a my nevíme heslo. :/ :D tak on nám ho snad musí dát, abychom se dostali do nastavení toho APčka, ne? :D