Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem cestina do nokia n 97

dobrý den, sice to není až tak počítačovej dotaz, ale potřebovala bych stáhnout češtinu do nokia n 97. v počítačích ani těch odbornejch názvech se nevyznám, tak prosím radu, kterou pochopí i totální * :D předem děkuji a přeji krásnej novej rok

Pokud se čeština smazala po aktualizaci firmware, jde o telefon z dovozu ("šedivku"). Pokud tam nebyla rovnou, jde o čistý dovoz.
Bylo by nutné přes Nemesis Service Suite změnit Product Code a následně přehrát telefon znovu pomocí Nokia Software Updateru.
Pokud se v počítačích nevyznáte, doporučuju radši zajít do servisu, je to operace na pár minut.