Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co dělat, kdy se komp sekne?

Dobrý den, zajímalo by mě co mám dělat když se mi sekne komp, třeba při nějaké hře a já budu na pc mít rozdělanou práci a zkratka ctrl+alt+del nereaguje? nerad bych přišel o data tvrdým restartem. je ještě jiná možnost, než tvrdý restart? Díky

Na HDD, na kterém pracuješ neinstaluj jakési hry, a když už to je tak nutné, tak alespoň ne na C:, a když už je to opravdu nezbytně nutné, tak před hraním her (které mimochodem mohl někdo tvořit v garáži, když mu tam před tím ztroskotala cestovní kancelář) normální člověk práci uloží a ještě lépe aplikaci uzavře. Potom je restartem daleko méně ohrožena. No, a kdo chce se svojí prací hrát ruskou ruletu, tak nejspíše skončí s tímto dotazem na poradně.