Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nahle zpomaleni internetu

Dobry den. Mam takovej problem s internetem. Rychlost stahovani byla neustale 20Mbit/s , ale po nejake dobe 20Mbit spadlo pouze na 4 maximalne 6Mbit a ja nevim cim to je. Mame doma jeste dva pocitace a na tech je stale rychlost 20Mbit.Upozornuju ze to neni pres wifi ale kabelem. CHtel bych se vas proto zeptat cim to muze byt a nejlepe jak tento problem vyresit.

CCleaner ti smazal systémový registry

CC nic nemaže. Maže uživatel. A navíc to jsou většinou nepodstatné položky jako staré klíče. Kdyby smazal něco podstatného, tak by dotaz zněl: Nemohu spustit PC!

K reinstalu ještě není žádný důvod -> poplašná zpráva.