Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tv tuner a projektor

Dobrý den koupil jsem si projektor a tv tuner, po zapojení hdmi přípojky do notebooku klesne signál na 10% a je vidět jenom černá obrazovka, po odpojení projektoru signál na notebooku naskočí na 100% a tv funguje normálně. Stačí se jenom dotknout s konektorem na hdmi na konektor u notebooku a hned je signál ztracen. V druhém bytě vše funguje dohromady bez problémů, tudíž předpokládám že dochází k rušeni, na cestě je koaxiální rozbočovač, prosím poraďte jak zvýšit signál antény.

Mel ste pravdu nakonec sem zjistil ze kdyz vypojim adapter od notasu tak je signal lepsi, proste nemuze byt projektor a adapter zapojeny soucasne a uz vubec ne v jedne prodluzovacce, kdyz zapojim adapter do jednoho rohu a projektor do druheho rohu mistnosti tak se signal zlepsi ale stejne je obraz i zvuk trhany. Nevim jak to vyresit asi dochazi k ruseni v teto mistnosti. Bydlim v panelakovem byte zkousel sem zkratit anteni kabel na minimum, ale stejne nemuzu zapojit predchozi dve veci soucasne.Poradi nekdo jak to vyresit?