Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chyby mailu na Seznamu

Již měkolikráte se mi v poslední době stalo (naposled dnes 2x za sebou) že jsem odpovídal na mail na Seznamu, a po odeslání zjistil že mail sice odešel ale bez jakéhokoliv obsahu !! - úplně prázdný. Rovněž několikráte v minulosti neodešla příloha mailu... Máte podobné problémy s milem na Seznamu nebo je to jen moje zkušenost?
Díky za odpověď.3-[

[mod]Změna kategorie Chyby -> Internet (host)[/mod]

Já co znám 9 z 10 lidí tak mají mail na seznamu. Navíc tam lezou přes web a ne přes klienta. Já mám schránku na telecomu.cz (mám od nich ADSL, mimochodem také spokojenost) a lezu tam přes Outlook 2000 a NENÍ ŽÁDNÝ PROBLÉM... Co tam ti lidé na seznamu vyvádějí že s tím má kdekdo problém nevím.