Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Poradte mi prosím je to dobrý PC ????

Základní deska: MSI GF615M-P33 - nForce 430
Procesor: AMD Athlon II X2 250e
Operační paměť: Kingston HyperX 2GB (2x1GB) DDR3 1600
Grafická karta: GIGABYTE HD 4550, 512MB, PCI-E
HDD: 1TB (1000 GB) SATA2, Samsung
Monitor: LG 24" palců, širokoúhlý (16:9)
Mechanika: LG GH22NS, podpora dvouvrstvých disků
Integrovaná zvuková i síťová karta.
Bezdrátová klávesnice s myší Logitech, reprobedny 2.1 Labtec.

Jeto dobrý PC ???????????

No konečná cena 3000 asi nebude.S monitorem 24' a nový PC !?? Navíc od prodejce,který na Aukru vznikl před necelým měsícem,má 0 hodnocení,peníze chce jen předem a ihned=do 24 hodin a ještě za to dá slevu? .Buď vykradl PC sklad nebo je to podvod.Ani jak se chlubí,že má značkové komponenty nejlevnější,to za 3000 včetně mírného zisku nikdy nesestaví.Zkus si to sestavit sám,mě vyšlo bez té klávesnice,myši a repráků při výběru těch nejlevnějších komponent přes 10500 korun!Zkus si to sám:

http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?items=_0QJ10 112JQ0111W60112C3010W5C01114J010QLH01

show_user.php

http://aukro.cz/show_user_auctions.php?uid=2063695 8 ....plno supernabídek,ale ani jeden zájemce o dražbu-není to divné?? Kdo asi naletí první?