Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vista alebo XP?

Zdravim. mam notebook ASUS: CPU : AMD Turion X2 2,2GHz
RAM : 4GB
GK : Ati mobility readon HD3660
HDD : 320GB

Momentálne mám na nom originál Vistu, ale PC je s nou strašne pomale.. cca 1 minutu trvá kým sa zapne, celkovo pracuje velmi pomaly.. a počul som že celkovo Vista je najväčší nepodarok od microsoftu. Tak neviem či si mám preinštalovať Vistu a zlepší sa to alebo XP? dakujem
Změna kategorie, původně: Software. Je to moc náročné? (karel)

já mám také Vistu - člověk jak si na ni zvykne, tak je to naprosto v pohodě. Sice se rozjíždí o kapku déle než XP, ale ne o moc a jinak pracuje naprosto v pohodě, takže ta tvoje pomalost bude způsobená něčím jiným

xp to je jako lidé z 98

jen pro informaci, nebyl jsi vtom roce ještě na houbách?

A k dotazu: fakt záleží v jakým stavu máš ty Visty, mě jely v pohodě, ikdyž uznávám že start byl o dost pomalejší v porovnání s W7, ale jinak jsem zpomalenej systém nepozoroval. Taky to bylo tím, že mi jely XP-čka na šíleným zdevastovaným vraku (5let bez reinstalu), takže i Visty pro mě byl krok k lepšímu na novém booku.
Takže jak už naznačili kolegové, pokud opravdu chceš měnit, dej tam XP, jestli máš licenci, pokud bys měl investovat, určo sedmičky.