Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prodloužení signálu WiFi

Dobrý den,
mám doma wifi router a všechno v pořádku, jenže bych potřeboval signál v dalším pokoji kam bohužel nedosáhne. Mohl bych přemístit vysílač, ale je na něm zapojeno několik PC drátem, proto je to jen krajní řešení.
A chtěl bych se zeptat zda není něco jako přijmač-vysílač, který signál přijde a pošle dál, přikládám schéma. Omluvte vzhled :D
http://img543.imageshack.us/img543/1070/beznzvuxk. jpg

Mám taky HUAWEI. Tam je anténa napevno. Proto hledám stejné řešení, ale na HW ZYXEL 570-S. Stejně neúspěšně. Jak popsáno výše repeater nemusí být repeater. Zkus ale zřídit jinou sít na druhém routeru(SSID, IP Adresa), kabelem zapoj do HUAWEI a použít mód Acces- point repeater. Pak můžeš zkusit připojení k jedné, nebo druhé síti a otestovat co vlastně funguje.