Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Virtuální mechanika

Zdravím.Nainsaloval jsem nový windows 7 a vše ok a nainsatolval jsem deamond taky ok ale při načtení iso souboru se nic neděje a když najedu na tento počítač a chci to otevřít ručně napíše mi to Disc nelze přečíst,může být poškozen nebo používá formát který není komatabilní se systémem windows.Tak jsem zkusil jiné verze a nic.Tak jsem zase nainsaloval xp a tam taky to stejné a vždy to fungovalo tak nevím a ani fotky nejdou otevřít tak nevím.Prosím o radu díky mockrát.

Tak jsem zkoušel i ten program co tu píše kolega a taky to nereaguje vždycky bez problémů a ted něco v pc teda ale vůbec mě nenapadá co a iso soubory používám dost často co se týče her i programy stáhnuté jsou kolikrát v iso souboru.

Mě na XP běhal Daem. Tools naprosto v pohodě ale jelikož už pc volal po reinstalu systému tak jsem zakoupila W7 - jaké bylo mé překvapeníkdyž po instalaci programů DvdFab platinum a Deamon Tools jsem zjistila, že nejen, že se neobjevila virtuálka ale optická mechanika přestala být vidět, tak jsem hledala na internetu a našla jsem doporučení smazat nějaký klíč v registrech, který toto u W7 způsobuje, to jsem udělala a mám klid, funguje od té doby vše, na W7 používám DT normálně, protože co jde tak to mám uloženo v ISO v pc abych je měla po ruce.

U Windows 7 a virtuální mechaniky JAKÉKOLIV přečíst DOKUMENTACI a pokud konkrétní verze není podporovaná NEINSTALOVAT nebo riskujete neopravitelný stav systému.

I když když na tenhle thread koukám, dokumentace a release notes jsou asi někde vedle plánů raketových motorů. :)