Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem RSS čtečka

Dosud jsem používal RSSPoint 1. Fungovala, minimálně zatěžovala systém. Dnes zmizely titulky a nepomohla ani reinstalace. Zkoušel jsem v2 beta 9 a zátěž procesoru je trvale 99%, kromě toho pan autor ani po několika dotazech nepovažuje za důležitý import zpráv z předchozí verze. Tím se pro mě stala RSSPoint nezajímavou.

Můžete doporučit čtečku, která nemá hromadu zbytečností, nezatěžuje zbytečně procesor, umí importovat ze své předchozí verze nejenom zdroje, ale i zprávy?
Zprávy proto, že čtečku používám zároveň jako bookmarks s rozšířeným popisem toho, čeho se bookmark týká.

Čtečky integrované do prohlížečů mi z uvedeného důvodu nevyhovují.

Díky

tady je pár odkazů
ZAJÍMAVÉ RSS KANÁLY

ZPRAVODAJSTVÍ
iDnes http://zpravy.idnes.cz/domaci.asp?y=zpravodaj/rss.h tm
Novinky novinky.rdf
Aktuálně rss.phtml
Lidovky rss.asp
České noviny index.php

SPORT
Sport.cz sport.rdf
iDnes Sport rss.asp
SportPlus sportplus.rss

INTERNET + TECHNIKA
Chip feed.rss
CD-R cdrrss.php
Lupa clanky
Interval rss.asp
Autorevue rss.xml

ZÁBAVA + ODDECH
Tuzing.cz rss.php
Doupě RSS.xml
Living living.xml
D-Fens rss.php
Laco bloguje! rss.xml