Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Skript na nastavení citlivosti myši

Ahoj všem,
mám následující problém - v práci se každý den naloguji do PC (síťový profil), ale nevyhovuje mi přednastavená citlivost myši. Musím si ji o dva bodíky zvednout a zaškrtnout volbu "Zvýšit přesnost myši".
Jde o to, že po každém nalogování se resetuje toto nastavení a já to musím každý den ručně znovu upravit.
Tak bych uvítal, jestli je možné napsat nějaký skript, který mi upraví citlivost myši na požadovanou hodnotu.
A je tu ještě něco - těsně po nalogování je citlivost myši ještě zvýšená z původního dne, takže reset proběhne někdy po nalogování. Určitě tu probíhá nějaká resetovací rutina, ale do ní nechci zasahovat, je to firemní PC a jako user do toho nechci vrtat, není to moje.

Najde se tu prosím nějaký dobrák, který by mi něco takovýho napsal?
Win XP Pro, SP3, v anglické verzi.

V prílohe je zdrojový kód a skompilovaný vykonateľný súbor, ktorý nastavuje rýchlosť a akceleráciu myši (akcelerácia súvisí s tým zvýšením presnosti).

Najprv si zistíš, aké máš nastavenia pomocou parametra -g:

mousesettings -g

Potom si tie nastavenia obnovíš pomocou parametra -s s použitím hodnôt z predchádzajúceho spustenia:

mousesettings -s 10 6 10 1