Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem bezdrátové připojení - připojeno a přesto nejde internet

I když ikona bezdrátového připojení říka připojeno, síla signálu velmi dobrá, nedostanu se na internet. Přesněji prohlížeč mi to neumožní. Problém v síti by to být neměl, je do ní připojen ještě jeden notebook a ten funguje. Tak jsem si říkal, že to bude virus, ale zkusil jsem ten počítač připojit doma a tam to šlo...
Rád bych věděl co se dá dělat než to zkusím přeinstalovat - musel bych potom měnit nastavení routru protože majitelé neznají heslo pro přípojení ani k routru ....
Rád bych věděl jak postupovat, něco podobného jsem ještě nezažil a zkušeností moc nemám...

Keďže nedokážeš ani len popísať a nieto ešte identifikovať problém, je vyslovene nevhodné aby si sa pokúšal niečo preinstalovať a už vôbec nie systém.

K tej preinštalácii Windows :
Velmi záleží od verzie Windows a tvojho hardwaru. Može byť kombinácie že pojde všetko ako ísť má ale aj opačná situácia je pravdepodobná, Windows pri štarte inštalácie neuvidí Hard disk a skončil si s inštaláciou.

Tu přeinstalaci jsem zvažoval když jsem myslel, že je počítač zavirovanej a něco to dělá s připojením. Heslo je tam nastaveny automaticky a přeinstalaci budu muset dát novy protože ho neznám. A do routeru se nedostanu protože je zaheslovanej a klasicky admin na něj nefunguje.

Přesněji prohlížeč mi to neumožní.

obávám se že jsi špatně diagnostikoval problém - prohlížeč zobrazí jen to co mu síť (a jiné nastavení a filtry) dovolí. kdybys měl podezření na prohlížeč, můžeš zkusit jiný. pokud chceš přeinstalovávat windows, nechápeš vůbec o co jde.
router pro připojení k internetu musí mít nastavenou wan stranu - parametry by měly být součástí smlouvy s providerem, jinak jde nejspíš o dhcp. můžeš to zkusit ověřit připojením pc místo routeru, jestli se na dhcp chytí.
výchozí přihlášení k routeru je na štítku zespodu routeru nebo v manuálu. pokud bylo heslo změněno, bez znalosti nastavení wan strany se nepokoušej router resetovat.
jestliže jiný ntb za routerem funguje, podívej se do jeho nastavení (ipconfig -all) a porovnej se svým. případný uložený wep klíč se dá vyčíst.
pak se zkus připojit přes kabel k routeru, měl by ses připojit.
nakonec začni řešit wifi - přitom prozkoumej "country nastavení" tvé wifikarty, a vysílací kanál routeru.
opakuju: přeinstalace windows v žádném z těch kroků nepomůže.

koušel jsem i jiné prohlížeče a stejné. Dokonce ani aktualizace avastu nešla (nelze navázat spojení) Pokud přeinstaluju pc protože neznam hesla ani k routeru ani k připojení k wifi budu muset resetovat router. To půjde protože smlouvu s providerem i s ip adresami mám. Jen jsem se tomu chtěl vyhnout.

To s tím ipconfig all je dobrá rada určitě ji použiju. Zkusím se kouknout i na ty pakety jak mně někdo radil.

v tom problém nevidím. Než se do toho pustím chtěl jsem vědět jestli v tom počítači mohu ještě něco udělat.
Jeden notebook v té síti funguje a jeden pc ne. Hledal jsem nějakou možnost jak ten počítač opravit bez toho že něco dělal s routrem. Třeba něco takovýho jako ta kontrola paketů nebo ipconfigall. Ale to všechno můžu udělat až někdy v týdnu pojedu kolem (15km). Teď mám ten jejich počítač u sebe a uvažuji jestli přeinstalovat nebo ne. Asi se do toho pustím - určtě to ničemu neuškodí je to asi 5 let co jsem ho prodával a pořád ještě nebyl přeinstalovanej.

Ak tazatel uvedie o príznakoch problému:

" Problém je že to dřív šlo a teď to nejde "

niet možnosti rozumne čokolvek doporučiť.

Tak ostáva:
- teleport zo Star Treku
- vzdialená plocha, Microsoft pochopil pred mnohými rokmi že Hot Line nič nerieši
- odkaz na služby bezplatné alebo platené, inej osoby, fyzickej alebo právnickej

Mnoho zdaru.