Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GIGABYTE Radeon HD 5770 + GTA 4 = Sekání ?

Dobrý den, dnes jsem si koupil novou grafickou kartu Gigabyte Radeon HD 5770 1024 Mb ,vložil do Pc, nainstaloval originální grafické ovladače ale hra se mi hrozně seká-jak na vysoké, tak na nízké nastavení... A Přitom by to na téhle grafice mělo jet na Max.GTA IV Mám originální.Prosím, porad'dtě .. Na tuhle hru jsem se těšil nejvíc :-) ..

Mám ten stejný problém :( mám hd5770 a to od sapphire vapor-x tudíž oc verze a ktomu mám procesor Phenom II X4 na 3,4GHz a můžu říct že se mě to taky z nepochopitelných důvodů seká jak na low, tak high detaili, na jediný co se to dá zkousnout je medium ale je to nic moc má to nějakých 30fps cca a jde jasně vidět jak se to seká a odezva klávesnice je taky příšerná, v pc se vyznám ale toto mě nejde do hlavy, mám nejnovější ovladače jak na grafiku tak na všechno a všechny patche na gta 4, jo ještě abych dodal tak mě to dělá jen gta 4, docela tě lituju že ti to dělá i BlOps a BadComp tyto mě jedou na max. Jo jen tak podle mě musí být nějaká chyba v grafické kartě, protože můj kamarád měl sice taky 4 jádrový procesor ale na 2.4Ghz a k tomu 4870 a na high/very high mu to jelo plynule kolem 40-50 fps když tohle dám já mám ani ne 20fps

Já mám 5770 od MSI, procesor mám dvoujádrový C2D E7500, který má základní frekvenci 2,93 Ghz, po zakoupení grafické karty jsme ho vytaktoval na 3,7 Ghz a s tou kartou mi běhají nejnovější hry na max detaily a 1680x1050 nad 45 FPS... Dokonce i Crysis 2 na max beha vice nez pekne, takze budto mate blbe ovladace a nebo slabe procesory, takt procaku taky neni vsechno, zalezi na cache a dalsich vecech :-)

gta 4 na 5770 (asusí) se mi o hodně zrychlilo (dual-core 3.0Ghz) po přeinstalování ovladačů.

Dále pak 5770 mi dělala to, že když jsem měl zapnutou operu a v ní video a u toho jsem zapl hru, tak mi karta jela pořád na takty IDLE. (možná je to tím, že jsem měl na kartě 2 monitory. Musel jsem nejdříve vypnout operu a potom karta běhala, dříve ne.