Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Velkokapacitní zařízení

Mám problém.:-)

Když připojím k PC telefon pomocí kabelu a vyberu možnost připojit jako velkokapacitní zařízení tak to začne vyhledávat ovládač pak jakoby instalovat.
Po té se objeví hláška zařízení nebylo nainstalováno.Nevíte co s tím?

Ano dělám to na svém pc tedy na tom kde mám autorská práva.Mám nainstalované vše co na cd bylo ale stejně to nejde.
Prostě mi to neveme tu paměťovou kartu co je v telefonu přes kabel když ji vyndám a dám ji do čtečky tak ano ale přes telefon ne.
Zkoušel jsem 2 telefony a ani v jednom to neveme

ovladač pro usb obsahuje ten driver chipsetu:
"ATI System Drivers for 7xx/8xx/SB7xx/SB8xx Series"

píšeš že karta ti jde v tom pc připojit; pak myslím že jde o případ kdy mobil není vybaven funkcí usb mass storage device (nepřipojuje se jako disk s písmenem), ale pomocí sw od výrobce.
režim usb je buď v manuálu nebo třeba na mobilmanii.

Ano na jiném PC funguje
Ještě jsem teď přišel na toto když telefon připojím tak se nic nenačte když dám ve správci zařízení vyhledat změny hardwaru tak se paměťová karta v telefonu načte.
Když telefon odpojím pomocí bezpečně odebrat hardware a pak ho zase připojím zase se nic nenačte

A odebíráš drivery USB před přeinstalací? Pokud totiž zařízení potřebuje vlastní ovladače USB, tak se MUSÍ instalovat před prvním připojením zařízení (jinak se většinou nemohou nainstalovat správně). Odeber tedy všechno kolem USB a nech znovu najít. Potom nainstaluj drivery pro trucující zařízení a až teprve potom ho připoj. Tenhle postup by měl pomoci.

Ano na jiném PC funguje
A připojuji ho přes usb HUB
Ještě jsem teď přišel na toto když telefon připojím tak se nic nenačte když dám ve správci zařízení vyhledat změny hardwaru tak se paměťová karta v telefonu načte.
Když telefon odpojím pomocí bezpečně odebrat hardware a pak ho zase připojím zase se nic nenačte

zkusil jsi kabel ze zadních usb portů přímo do telefonu, bez hubu?

podpora USB Mass Storage je u obou telefonů; pc studio nepotřebuješ aby ses na paměťovou kartu dostal, stačí běžný správce souborů, nebo se na karty doklikáš v "tento počítač".

po nové instalaci xp máš znovu povolenou funkci autorun, je možné že sis už karty zaviroval - nebo windows z těch karet.

proč ten pc studio nejde nainstalovat nepíšeš, tady nejdou chybové hlášky vidět.

"háže mi to všelijaké chyby"
to není zrovna použitelný popis. funkční windows nemají co psát chyby - zdá se mi že už zkoušíš zcela libovolné ovladače, i ty které nejsou ke tvojí základní desce.
nějaké chyby mohou být zaznamenány v prohlížeči událostí.

no dík. v normálních windows to bylo vždy setříděno podle času, šlo tak rozumně vyhledat která událost nehodě odpovídala. koukám že w7 nemá smysl se zabývat.

to že nejdou doinstalovat ovladače z přiloženého cd je taky divné, v té instalaci nefunguje nic.
to tam není žádný popis v readme ani v pdf, co se má vlastně instalovat, zda to nevyžaduje např .net framework? (pokud není nainstalovaná při jiné příležitosti, zkusit aspoň verzi 2, sp2)

zkus ještě vyčistit správce zařízení od vadně nainstalovaných/nepřipojených krámů, které by mohly být v konfliktu s usb. v příkazovém řádku:

set devmgr_show_nonpresent_devices=1
start devmgmt.msc

...spustí se správce zařízení, menu zobrazit - skrytá zařízení. zkontrolovat a případně odstranit vadnou položku mezi usb.

a to instalační dvd těchto nefunkčních w7 - jak moc je to originál nebo upravené?