Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém s instalací USB WiFi adaptéru Asus

Snažím se nasdílet internet a proto musí mít server IP adresu: 192.168.0.1

Jenže došlo ke kuriozním věcem: Pokaždé když zasunu WiFi adaptér tak se nainstaluje jako nové zařízení:
[adaptery.JPG]
Jenže pokud se snažím na tento adaptér nasdílet internet okamžitě se dozvím tuto chujovinu po zadání DNS:

[Prirazena.GIF ]

Snažil jsem se zařízení zakázat, odebrat , ale i v nouzovém režimu se dozvím tuto stupiditu:

[nejde.GIF ]

Proboha co mám dělat ???!!!! Jen mi neradte reinstalo Windows.

Je to XP SP2.

[mod]Změna titulku dotazu - původně "WiFi síť se dočista zbláznila !" (host)[/mod]

Reinstal Windows :-D.
Teď vážně. To je výrobní (přiblblá) vlastnost Windowsů. Ten dement si pamatuje všechna zařízení ke kterým kdysi čuchnul a pak to takhle dopadá. Aby to neřvalo, že je IP adresa už použitá, musíš před vyrváním síťové karty nejdřív odebrat síťové připojení. Co teď? Zkus v regeditu vyhledat ty trosky síťových adaptérů a růčo je smazat (nemusíš se bát, když smažeš co se nemělo, voni si to Woknousy načuchají znova) a restartuj. Hledej ve větvi

HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Enum\USB

něco jako například (u mě):

HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Enum\USB\Vid_0000&Pid_0000\5&160f4e1&0&2

smaž to včetně toho VEN_11AB&DEV_4320&SUBSYS_811A1043&REV_13.
Poznámka: Ty mezery v klíči v Regeditu nejsou, prdnul je tam parser Poradny.
[mod]Zmenil som tag quote na tag code, ten neprda medzery ;-) (MM..) Dík, v tom fofru jsem klik vedle a pak se divil:-) (Rce)[/mod]