Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem neschopnosť čokolvek uložiť ...prosím pomoc

prosím potrebujem poradit co mam robit ked chcem napr. ulozit subor s Wordu alebo chcem uložit obrazok z internetu alebo čokolvek tak mi to normalne vyhodi okienko kam to chcem uložit ja si zlvolím trebars aj plochu kliknem uložit a ukaze sa mi okno "už tam niesú žiadne súbory" alebo "názov súboru je neplatny. predpokladam ze bude niaky problem s cetou ale neviem si rady .....prosim pomoc

Mal som ten isty problem; Nic som nemohol ulozit na disk... Mozno to bolo sposobene programom AVG PC Tuneup 2011 ktory som instaloval den predtym. No jednoznacne to vyzera tak ze je problem odstraneny a to programom AVAST FREE Antivirus; ktorym som nechal skontrolovat C-cko v DOSS-e. Naslo mi 7 akoze virusov(nieco z toho bolo aj aktivacia mojho cierneho win7) Ale po spusteni a obnoveni licencie vyzera ze je vsetko v poriadku ;)