Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MS Word mi neuklada dokumenty

Ahojte,
je tu niekto, kto mi vie poradit?
pouzivam MS Office 2003 a slapal v poho, ale poslednych par dni zblbol, ked vytvorim novy dokument alebo zmenim stary vobec mi ho nechce ulozit, vobec nic.uz som to skusala preinstalovat, ale nepomohlo.
pls poradte mi

vopred dik

neulozi mi zmeny a ani ked dam "ulozit ako" tak sa nic nestane, ani len nevyhodi okno, ze kam a v akom formate to chcem ulozit.dokument ostane otvoreny, ale neulozeny.ked sa pokusim zatvorit dokument a odkliknem "ulozit zmeny" nic sa nestane, ked odkliknem neulozit, tak za zatvori.

Velmi pochybujem že by Microsoft u tak starého Office robil nejakú agresívnu reštrikciu u upirátených inštalácii.

Microsoft, aj keď verbálne bojuje za legálne produkty, v podstate mu až tak nevadí používanie aj šedích instalácii. Doteraz som nepočul aby nejaká aktualizácia razantne zakročila voči týmto veciam. Aktualizácie mávajú aj desiatky MB tak by vôbec nebol problém vpašovať tam čokolvek.

Užívateľ navykne a raz až bude mať prípadne firmu a bude to môcť dať do nákladov tak kúpi licencie a zaplatí. Microsoft potrebuje mať príjmy aj v budúcnosti, tak prečo by si kazil image takýmito škaredými praktikami voči svojím potenciálnym platcom.
Tam problém nebude.