Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zobrazení fontu v FF

Možná blbina, ale na jednom webu, konkrétně www.dfens-cz.com se mi zobrazuje text s takhle zajímavým "ů" (každé).
[detail6bk.png]
Vůbec texty na tomto webu mám s barevným nádechem. Koukal jsem do zdrojáku stránek, barva fontu je tam podle všeho nastavena #000000, takže to je zřejmě ok. Jinde jsem se s tím nesetkal.
FF 1.0.7, Mandriva 2006. Nastavení zobrazení v FF default.

Mě to taky nejdřív napadlo. Jestli má Mandriva něco jako CT nevím. Dělá mi to ale jen uvedený web, jinde jsem to neviděl. Fakt je, že zobrazení FF/Linux a FF/Windows bývá jiné. Když jsem na stránky lezl ve Windows, tak to myslím bylo OK.
edit: Vlastně jistě to bylo OK, všiml bych si toho...