Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak přehrát video avi. na dvd rekordéru?

Zdravím,chtěl bych se zeptat, jestli je nějaký způsob, jak by se dalo přehrát na dvd rekordéru Panasonic dmr83 video natočené foťákem s koncovkou avi. Ani na DVD,CD,SD, flash disku to nejde.Dá se to nějak obejít nebo v počítači převést na jiný formát který by ten rekordér zvládnul? Dík za rady.

pro laika? zkusím:

stáhneš program Avidemux (vygoogluješ)
nainstaluješ a spustíš
otevřeš v něm video
a nastavíš kolonky:
audio - to bude surová kráva patrně- copy edit// spíš mp3 jak je na obrázku
video- mpeg4 asp (avcodec)
formát- avi
a uložíš video, jako něco.avi

mělo by to uložit v šabloně home theatre

[4890-avidemux-jpg]