Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem na co zalohovat hudbu?

dobry den,prosim,poradte,na jaky typ media zalohovat hudbu z pocitace.nejsou to zadna alba,ale proste mix ruznych pisnicek.nevim,zda je mam zalohovat na cd,nebo na dvd.na flashku to zalohovat nechci,spolehlivejsi mi prijde cd/dvd.neni podminkou,ze by vybrane medium pro zalohovani muselo byt kompatibilni s prehravaci,staci kdyz bude s pc,hodit na cd se to da vzdycky,jde mi hlavne o tu zalohu.diky.

Pokud toho není moc volil bych nějaký cloudový úložiště jako třeba MS SkyDrive. Další poměrně spolehlivý zálohovací médium je třeba paměťová karta nebo DVD-RW. Aby ses vyhnul poškození těch písniček doporučil bych je zabalit do raru a přidat záznam pro opravu dat.

Další poměrně spolehlivý zálohovací médium je třeba paměťová karta nebo DVD-RW.

Mno, co se týče SD (či podobných) karet, moc bych tomu nevěřil. Ona je to vlastně flashka, a neznám problematičtější zařízení. A DVD-RW je absolutní cesta do pekel. Pokud přepisovatelná média, tak DVD-RAM. Nebo klasické plus nebo minus R (kvalitní).

zálohovat - čili to tam bude dlouhodobě mrtvě ležet.
na nic typu flashka nebo sd karta - problematická spolehlivost, naprosto nejdražší cena za gb (tb:).
ani vypalovat pár (desítek) dvd mi nepřipadá jako nejsmysluplnější zábava, a někdy v tom ještě hledat - to je skoro rychlejší si to z netu stáhnout znovu.

vzal bych nějaký nezajímavý 3.5" disk 80-250gb (ve spojení s filmy až 2tb:), a navalil to na něj. disk potom buď zapojit jako síťový nebo s usb redukcí do externí krabičky. takový disk je sice nejmíň kompatibilní s různými přehrávači, ale je k tomu archívu rozumně rychlý přístup a není problém nasypat data na flashku.

žabák: slyšte moudro! ... pšouk
návštěvníky z živě a alík.cz fak miluju.

mám doma několik set cd, všechny jsem si je převedl na mp3, mám je na notebukovém disku do práce, pasují do autorádia na flashce i do věže jako budík.
co bych tam všude asi dělal s cd? ale nikomu se s tím nechce převádět podruhé, tak proč ne (síťový) disk?
a i když mě to neba, některá cd prostě koupit nejdou, a své vinyly si můžeš nacpat víš kam. proto mp3.