Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem na co zalohovat hudbu?

dobry den,prosim,poradte,na jaky typ media zalohovat hudbu z pocitace.nejsou to zadna alba,ale proste mix ruznych pisnicek.nevim,zda je mam zalohovat na cd,nebo na dvd.na flashku to zalohovat nechci,spolehlivejsi mi prijde cd/dvd.neni podminkou,ze by vybrane medium pro zalohovani muselo byt kompatibilni s prehravaci,staci kdyz bude s pc,hodit na cd se to da vzdycky,jde mi hlavne o tu zalohu.diky.

žabák: slyšte moudro! ... pšouk
návštěvníky z živě a alík.cz fak miluju.

mám doma několik set cd, všechny jsem si je převedl na mp3, mám je na notebukovém disku do práce, pasují do autorádia na flashce i do věže jako budík.
co bych tam všude asi dělal s cd? ale nikomu se s tím nechce převádět podruhé, tak proč ne (síťový) disk?
a i když mě to neba, některá cd prostě koupit nejdou, a své vinyly si můžeš nacpat víš kam. proto mp3.